Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Korkularınızın peşinden gidiyorsunuz. Aldığınız manevi güç ile endişelerinizi yeneceksiniz. Bu güç size bambaşka kapıların açılmasına da yardımcı olacaktır. Kendinize yeniden yapılandırdığınız bu sürecin her anını dolu dolu değerlendirin.
Boğa
Aşk hayatınıza üçüncü bir kadın dahil olmak isteyebilir. Düzenli giden ilişkiniz çevreniz tarafından kıskanılıyor olabilir. Eğer partinizi seviyorsanız böyle ufak oyunlara veya tuzaklara düşmeyin. Partnerinizi sevdiğinizi çevrenizdeki herkese net bir şekilde gösterin.
İkizler
Çalışma ortamınızda gizli konular ortaya çıkabilir. Arkanızdan konuşan kadın ekip arkadaşlarınız varsa onlar verimli çalışma performansınızı sabote etmek isteyecektir. Onların sizi dejenere etmesine izin vermemeli çalışmaya devam etmelisiniz.
Yengeç
Bugün hareketli bir gün olabilir. Otoriter figürlerle yapacağınız görüşmeler bugün sizin için önem arz ediyor. Hayatınızla ilgili yeni iş teklifleri veya terfi haberleri alabilirsiniz. Lütfen yeni bir hedefinizi hayata geçirirken ona odaklanmaya önem verin.
Aslan
Konu aileniz olunca savaş baltalarını ortaya çıkarıyorsunuz. Annenize karşı yapılan haksızlığa dur diyeceksiniz. Bu haklı isyan sizi cesur kılarken öfke enerjinizi de arttırıyor olabilir. Agresif tavırlarınızı bu konudan sorumlu olmayan kişilere karşı göstermemeye önem verir.
Başak
İkili diyaloglarda sürekli bir imalı iletişim kuruyor olabilirsiniz. Kendinizi olduğunuzdan farklı gösterme çabasından vazgeçmelisiniz. Eğer karşı tarafla bir sorununuz varsa bunu açıkça dile getirmeli gizli kapaklı yollarla karşı tarafa olayları anlatmaya çalışmamalısınız.
Terazi
Finansal konularınızı danışmanlık alarak çözme düşüncesine sahipsiniz. Uzman ve yeterli bilgi düzeyine sahip bilir kişi arayışınız olacaktır. Bu konuda gerçekten bilgi sahibi olan insanlarla masraftan kaçınmadan işbirliği yapmaya önem verin.
Akrep
İkili ilişkinizde yeni bir tanışma ile hayatınız değişime uğruyor. Şimdiye kadar hiçbir kişiyi kendinize bu kadar yakın hissetmediniz. Artık devir değişti. Şimdi bambaşka bir siz ile tanışmaya hazır mısınız? Hem kemerlerinizi bağlayın ve anı yaşayın.
Yay
Kadın arkadaşlarınız sayesinde gerçeklerin farkına varıyorsunuz. Geçmişte sizleri haksız çıkarmak için dönen oyunlar ortaya çıkıyor. Öğrendikleriniz sizi yaralasada gerçekleri öğrendiğiniz için sevinmeli ve samimiyet sınırlarınızı yeniden oluşturmalısınız.
Oğlak
Sosyal çevrenizde söz sahibi olmak isteyeceksiniz. Grubunuza yeni katılmak isteyen kişilere onay vermiyorsunuz. Bu durum çevrenizle çatışmanıza ve kısa süreli agresyona sebep olabilir.
Kova
Birlikte çalıştığınız kişiler vasıtasıyla ikili ilişki kurmanız isteniyor. Yalnızlığınıza dur diyecek dostlara sahipsiniz. Şimdi onların dediklerine kulak verme zamanı. Mutluluğu kendinizden esirgemeyin. Zaman sevmek zamanı, kaçmayın…
Balık
Uyanış yaşayacaksınız. Geçmişe dair bazı konularda yeni farkına vardığınız gerçekler olabilir. Bu gerçekler sizi bambaşka biri olmaya yönlendirebilir. Size gelen mesajları doğru okuduğunuz sürece hayatınızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.