Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Ailenize ve ailenizle ilgili işlere zaman ayırabilirsiniz. Yapılması gerekenlerle ilgili sorumluluk almanız süreci hızlandıracaktır. Desteğiniz ailenizle olan iletişiminize iyi yönde bir ivme kazandırabilir. Diş sağlığı problemleriniz varsa bunları önemseyin.
Boğa
Beklediğiniz ödemelerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu geliri iyi değerlendirir ve doğru bir yatırıma yönlendirirseniz, bir devamlılık sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer istekleriniz için de ek bir kaynak oluşturabilirsiniz.
İkizler
Yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. Heyecanınızı ve hislerinizi içinizde tutmamak adına yanlış ve kalıcı olmayacak seçimler yapmak iki tarafı da üzecektir. Bu detayı gözden kaçırmadan bir adım atmalısınız.
Yengeç
Gizli kapaklı işlerin ortaya çıkmasıyla kendinizi daha fazla kenara çekmek isteyebilirsiniz. Olayları dışarıdan bir gözle değerlendirmek başlangıçta iyi bir fikir olabilir ama bu kadar dışarıda kalmak bütün gözleri sizin üzerinize çektiğinde yanlış anlaşılmalar da oluşabilir.
Aslan
Farklı bir arkadaş ortamında bulunmak, yeni insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bazı değişikliklerin zamanının geldiğini bu sayede görebilir, kime ve neye zaman ayırdığınız konusu üzerinde kendinizce değerlendirmeler yapabilirsiniz.
Başak
Kariyerinizle ilgili bazı karar ve gelişmelerin eşiğindesiniz. Sizin bile şaşıracağınız, kontrol dışı ama mutlu edecek haberler alabilir ya da böyle bir haberi doğrudan siz ortaya atabilirsiniz. Artık kendinizi, kendi vizyonunuz ve hayallerinize hizmet etmeye hazır hissediyorsunuz.
Terazi
Uzakları yakın etmek isteyebilirsiniz. Özlem duygunuz ağır bastığında mesafelere rağmen neler yapabileceğinize dair birçok fikir üretebilirsiniz. Görüşmek istediğiniz kişilerle iletişime geçmek sizi bir yolculuktan daha çok mutlu edebilir.
Akrep
Mirasla ilgili gündemleriniz varsa bunlarla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Herkesin hakkını alması, olası bir krizin önüne geçmiş olacaktır. Payınıza düşenle neler yapabileceğiniz konusuna odaklandığınızda önünüzü daha net görebileceksiniz.
Yay
Duygularınızla ilgili geç kalınmış bir bahar temizliği yapabilirsiniz. Yaşananları geride bırakmayı, hayatın devam eden yanına odaklanmayı seçiyorsunuz. Yeniden sevme isteği size yeni adımlar attırabilir.
Oğlak
Çalışma ortamınızda bazı düzenlemelere gidebilir ya da bunu talep eden olabilirsiniz. Daha verimli bir planın ve ortamın oluşması için üzerinize düşeni yaptığınızda bu durumdan en karlı çıkan da siz olacaksınız.
Kova
Finansal konularla ilgili bazı düzenleme ve yapılandırmalarla ilgilenebilirsiniz. Resmi kurumlarla gerekli görüşmeleri yapmak size daha rahat bir yol haritası çizecektir. Bu yeni düzen size daha iyi bir değerlendirme imkanını da içinde barındırıyor.
Balık
Sosyal çevrenizle ilgili bazı yeni haberler öğrenebilirsiniz. Etrafınızda dönen konuları biraz geç öğrenmek canınızı sıkabilir. Üzerinde durmamayı, bu bilgilerle neler yapacağınızı ve kime ne kadar güvenmeniz gerektiğini düşünmeyi kendinize hatırlatmalısınız.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.