Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Daha önce farkında olmadığınız bazı konularda çevrenizden uyarı alabilirsiniz. Yüzeysel baktığınız ve aslında hiç de sizin düşündüğünüz gibi olmayan olaylar karşısında sakin bir üslup sergilemeniz gergin bir atmosferin içinde olmanızı engelleyecektir. 
Boğa
Bugün tutkularınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Hayallerinizi gerçeklerle bir arada tutarak ve geliştirerek yaşam kalitenizi daha da yükseltebilirsiniz. Heyecanla ve emin bir şekilde adım atmaktan çekinmeyin.
İkizler
Öz güveniniz ve iletişim gücünüz bugün sizi göz önünde olacağınız bir konuma getirebilir. Çevrenizdeki insanların fikirlerinize güvenmesiyle bu konuda daha başarılı olabilir, farklı projeler de başlatabilirsiniz. 
Yengeç
Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Eleştiriler sizi düşürmek için değil daha çok geliştirmek içindir. Dozunun aşıldığını düşündüğünüz eleştiriler söz konusu olduğunda özgüveninizin sarsılmasına müsaade etmemeli ve sizin iyiliğinizi istemeyen kişilere fırsat vermemelisiniz. 
Aslan
Aile içinde yaşanan bazı tatsız olayları kapatmak için bir adım geri çekilmek isteyebilirsiniz. Özverinizle ilişkilerinizi iyileştirmeniz mümkün.  
Başak
Miras ya da üçüncü kişiler aracılığıyla olan gelirlerle ilgili bir beklentiniz varsa bununla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi ve manevi açıdan size oldukça iyi gelecektir. Bu sayede geleceğe dönük planlarınızı daha sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz. 
Terazi
Akrep
Yıkımın ardından yenilenmek için dönüşüme hazırlandığınız bir gündesiniz. Bu dönüşümün ne anlama geldiğini en iyi bilen kişilerden biri olduğunuz için, bugünkü filizlenmenin size bambaşka bir milat olduğunun farkında olarak ilerlemelisiniz.  
Yay
Öfkenizi kontrol edemediğiniz anlar bu durum kelimelerini de yansıyabilir. Geri dönüşü olmayan sözler ilişkilerinize hasar vereceği için sakin kalmalısınız. Bu konuda bir güvendiğiniz bir arkadaşınıza ya da uzman görüşüne de danışabilirsiniz. 
Oğlak
Yıl sonu işlerinizi toparladıktan sonra kalan zamanı kendinize ayırmalısınız. Düşüncelerinizle bir savaş halinde olmak yerine onlarla kendinizi daha ileriye taşıyabilirsiniz. Sade bir kahve bunun için size yardımcı olacaktır.
Kova
Günlük işlerinizde duygularınız ve içgüdülerinizle hareket etmek her zaman kurtarıcı olmayabilir. Hızlı, pratik ve mantıksal çözümler hem işlerinizi tamamlaya yardımcı olacak hem de daha profesyonel hareket etmenizi sağlayacaktır. 
Balık
Önceden beraber iş yaptığınız kişilerle yeniden aynı ortamda bulunmak sizi rahatsız edebilir. Daha mutlu olacağınız bir ortama geçiş yapmanız söz konusu değilse, bu durumun etkisini aza indirmek için geçmiş konulara aldırış etmeden profesyonel bir tutum sergilemelisiniz. 
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.